Kamēr šim jaunietim romantiskā saullēkta sagaidīšana uz jumta beidzas veiksmīgi, aprīlī tā nomira kāds šveicietis

0 komentāri

Apreibis atpūtnieks, kurš iesnaudies uz četrstāvu nama jumta, sestdienas rītā pamatīgi pārsteidzis desmitiem garāmgājēju! Kādam var šķist – kas gan tur traks, lai jau jaunietis atpūšas, taču policistu un ugunsdzēsēju rosībai ir nopietns pamatojums.

Gan likumsargi, gan ugunsdzēsēji atzīst, ka apreibušajam piedzīvojumu meklētājam šajā rītā patiesi uzsmaidījusi veiksme. Aprīļa beigās līdzīga pastaiga pa vecpilsētas jumtiem kādam tūristam no Šveices beidzās pavisam bēdīgi. Rīta agrumā izrāpjoties pa savas viesnīcas istabiņas jumta stāva logu, vīrietim kas samisējies, un viņš piedzīvojis kritienu no aptuveni septiņu stāvu augstuma. Diemžēl nelaimes gadījumā gūtās traumas izrādījušās nāvējošas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: pretī Latvijas 1. Rokkafejnīcai uz jumta aizmidzis kāds puisis

Portāls Skaties.lv jau vēstīja – sestdienas rītā aculieciniekus pārsteigusi aina Vecrīgā, iepretim Latvijas 1. Rokkafejnīcai. Proti, tur uz mājas jumta bija iesnaudies kāds puisis.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas