Kamēr cilvēki vēro zvaigžņu lietu, zagļi ”aptīra” vairākas automašīnas

1 komentārs

”Vakar man un pāris draugiem gadījās nelaime. Devāmies krītošo zvaigžņu meklējumos un piestājām Vecmīlgrāvī pie jūras. Kamēr bijām jūrā mūsu automašīnai tika izsists logs un izzagti divi maki. Neesam vienīgie šo garnadžu upuri, jo vairāku mašīnu stikli mētājās krūmos un atbrauca arī citi cietušie,” vēsta ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

”Tādēļ vēršos pie jums. Zinu, ka cerība ir niecīga, bet mēģināts nav zaudēts. Lūdzu dalieties ar šo ziņu, un varbūt tomēr būs kāds, kurš būs atradis makus ar dokumentiem uz mana Gundas Upenieces un Ingus Betmana vārda. Jo, kā jau mēs zinām, mūsdienās puse dzīves ir telefonā un otra puse makā, tādēļ negribētos pazaudēt to pusi.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dalies ar ziņu, lai cilvēki pēc iespējas ātrāk atgūst savus dokumentus.

1 komentārs

TOP komentāri

  • botman
    0

    botman

    Maku un telefonu glabā pie sevis.

    15.08.2015 03:22

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas