“Kaķu tante” uzņēmusi savās mājās 20 kaķus un smacē kaimiņus

0 komentāri

Kāda sieviete Bolderājā vienu dzīvojamās ēkas kāpņutelpu pārvērtusi par vietu, kurā uzturēties ir neiespējami. Nama iedzīvotāji līdz saviem dzīvokļiem dodas, aizspiežot degunus, jo kāpņutelpā smaka ir neizturama. Iemesls – tantes dzīvoklī izmitinātie kaķi, kas turpat kārto arī savas dabiskās vajadzības.

Tantes mīluļi attiecīgi savas dabiskās vajadzības kārto dzīvoklī, tur, visticamāk, arī vairojas un slimo ar, Dievs vien zina, kādām kaitēm. Cik kaķu tur ir – kaimiņi īsti nezina. Viens ir skaidrs – četrkājaino draugu tantei ir ļoti daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sētniece saka, ka tantes dzīvoklī dzīvo piecpadsmit vai divdesmit kaķu. Mājas vecākā saka, ka sieviete pie sevis nevienu nelaiž, izņemot sētnieci, kurai viņa uzticas.

Tuvākā dzīvokļa kaimiņiene sūdzas, ka dzīve šādos apstākļos ir briesmīga. Izskan arī tādi šausmu stāsti par to, ka apsaimniekotāja sūtīti remontstrādnieki sievietes dzīvoklī esot strādājuši ar respiratoriem uz sejas, lai nenosmaktu.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas