Kaimiņi no degošas dārza mājiņas izglābj invalīdu

0 komentāri

Kāds invalīds – vīrietis bez kājām nonācis ļoti bīstamā situācijā. Aizdegusies viņa dārza mājiņa un viņš nekādu nav spējis pats no liesmām izglābties. Labi, ka kaimiņi nakts vidū pamanījuši notiekošo.

Aleksandrs dārza mājiņā skanstes ielā dzīvo jau labu laiku. Lai cik skaudri būtu dzīves apstākļi, viņam ir arī kaimiņi – viens no tiem, kāds invalīds nu jau trīs gadus dzīvojis tepat, pārdesmit metru attālumā. Tagad tur, kur bija viņa būda, ir vien apdegušas zemes pleķis. Ugunsgrēks sācies vakar nakts vidū un to pamanījusi Aleksandra mamma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaimiņi metušies nelaimē nonākušo invalīdu glābt no degošās dārza mājiņas. Darījuši ko spējuši un rezultātā vīrietis tiešām izdzīvojis.

Kaimiņš uztraucas – ja cietušajam izdosies atveseļoties un atgriezties mājās, bez kāju protēzēm viņam nebūs viegla dzīve. Kādreiz valsts piešķirtās protēzes tagad esot sadegušas kopā ar dārza būdiņu.

Kamēr viena vietā dārza namiņš nodeg, tikmēr citā tiek celti jauni. Te dzīvo cilvēki, kuri nevēlās nakšņot patversmēs un labprātāk kaut kā nebūt iztiek paši. Viens no viņiem – Reinis. Viņa namiņā nav apkures, bet viņš saka, ka tas tikai tāds nieks.

Reinis saka – viņš alkoholu nedzerot, lai sasildītos. Tā esot vēl vieglāk nosalt – nemaz nepamani, ka apsaldē rokas vai kājas. Ja dzīvo skaidrā prātā un apkures nav – arī no ugunsgrēkiem neesot ko baidīties.

Sliktāki ir pilsētas jaunieši, kuri reizēm aiz gara laika ienākot ar kādu no dārziņos dzīvojošajiem fiziski izrēķināties. Taču policijai te neviens tad nezvana. Tiek galā paši.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas