Kāds “gudrinieks” izraisa avāriju un aizbēg… Šobrīd viņu meklē policija

2 komentāri

Nudien interesants piegājiens – kāds no ceļa satiksmes negadījumiem iesaistītajiem autobraucējiem, nolēmis, ka vislabākais veids kā atrisināt negaidīto problēmu, ir vienkārši aizbraukt no notikuma vietas.

Piektdienas rītā, Bauskas un Ziepniekkalna ielu krustojumā sadūrušies divi vieglie auto Volvo un Mercedes-Benz. Pēc notikušā, iespējamais avārijas izraisītājs Mersedes stūrētājs no notikuma vietas aizlaidies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bailīgais autobraucējs savu pamatīgi apskādēto auto pametis, turpat pie netālu esošās degvielas uzpildes stacijas. Acīmredzot, braucamrīka bojājumi bijuši pārāk nopietni, lai turpinātu ceļu, tādēļ viņš tālāk devies kājām. Protams, pēc šī notikuma, uz avārijas vietu izsaukti arī ceļu policisti.

Tā kā arī policistiem nav izdevies sastapt braucamrīka stūrētāju, pamestā automašīna ar kārtības sargu evakuatoru tālāk nogādāta maksas stāvlaukumā, bet par notikušo ierosināta lieta. Kārtības sargi atzīst, ka bailīgajam stūrētājam draud pamatīgas nepatikšanas. Likuma sargi uzsākuši notikušā izmeklēšanu un aicina autovadītāju – bēgli labprātīgi pieteikties policijā.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

  • ija
    +1

    ija

    Ja BMW auto avarē tas noteikti ir rakstīts jau virsrakstā,bet tā jāpameklē tekstā...

    10.01.2016 20:25

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas