Kādam vīrietim Tukumā apnicis dzīvot… Gaišā dienas laikā ar cilpu kaklā grib lēkt no tilta

0 komentāri

Tukumā šonedēļ likumsargi 200 metrus no sava iecirkņa skrējuši glābt kādu pašnāvnieku. Apjukušais kungs ar cilpu kaklā bija gatavs mesties pāri tilta margām, lai tikai pievērstu sev cilvēku uzmanību.

Pagājušajā gadā Tukumā reģistrētas piecpadsmit pašnāvības, kas ir par diviem letāliem suicīda gadījumiem vairāk nekā 2014. gadā. Arī šis gads sācies nemierīgi. Parastas darba dienas vidū Tukumā uz gaisa tilta pašnāvību draudējis veikt 50 gadus vecs vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iespējams, cietušais šoreiz nemaz nopietni nav apsvēris darīt sev galu, bet vienkārši centās pievērst sev uzmanību un, iespējams, pat vēlējās nonākt Jelgavā Ģintermuižas slimnīcā – tā teikt apārstēties.

Jāpiebilst, ka arī pagājušā gada jūlijā uz šā paša gājēju tilta pašnāvību centās izdarīt kāda sieviete. Toreiz situācija bija daudz dramatiskāka, jo kundze bija jau pārlīdusi otrpus margām un, tikai novēršot viņas uzmanību, policistiem izdevās pietuvoties un viņu satvert. Arī toreiz bija pilnmēness.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas