Kādam Kokneses veikalam ir pašam savs “pastāvīgais zaglis” – cigaretes zadzis jau trīs reizes

2 komentāri

Mums ir pašiem savs zaglis – tā varētu teikt veikala darbinieki Koknesē, Parka ielā, ja vien šajā ziņā būtu kas tāds, ar ko lepoties.

Viss sācies pirms aptuveni pusotra gada, kad apmēram 50 gadus vecs vīrietis pirmo reizi atnācis uz šejieni zagt cigaretes. Tad viņš tika notiesāts, kādu brīdi, iespējams, “pasēdējis” un pagājušajā vasarā te atgriezies vēlreiz – arī pēc smēķiem. Tagad, pavisam nesen, pienākusi jau trešā reize, kad zaglis ieradies veikaliņā – atkal pēc cigaretēm. Ticis galā ar durvju slēdzeni un ņēmis, cik spējis paņemt – proti visas cigaretes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Vīrietis tika notverts neilgi pēc nozieguma Aizkraukles dzelzceļa stacijā. No veikala līdz tai ir aptuveni 11 kilometru.

Veikalnieki uzskata, ka vīrietis no policijas nemaz tā īsti nav slēpies. Iespējams, tāpat kā iepriekš, viņš zadzis, lai viņu noķertu.

Kādēļ? Skaties video un uzzini vairāk!

2 komentāri

TOP komentāri

  • to u
    +1

    to u

    Mulkibas!! Koknese ir normāla pilsētiņa, visur ir tadi indiviidi.. neputro te :p

    27.10.2015 17:30

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas