Jūrmalā atrod paštaisītu pistoli ar klusinātāju un patronas

0 komentāri

Nedēļas sākumā Jūrmalas policijas iecirknis saņēma informāciju no pašvaldības policijas, ka stāvlaukumā pie lielveikala Viestura ielā, Lielupē, aizturēts iereibis 1974. gadā dzimis vīrietis, kuram ir divi šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti. Pašvaldības policijas darbinieki aizturēto vīrieti nodeva Valsts policijas rīcībā.

Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa darbinieki noskaidroja, ka kāds aculiecinieks redzējis, kā iereibušais vīrietis ar ierocim līdzīgu priekšmetu cenšas izsist automašīnas stiklu. Notikuma vietā bijusi arī kāda sieviete, taču vīrieša aizturēšanas laikā viņa aizbēgusi no notikuma vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti noskaidroja sievietes personību un uzsāka viņas meklēšanu. Neilgi pēc notikušā policisti aizturēja 1979. gadā dzimušu sievieti – aizturētā vīrieša radinieci.

Pie vīrieša, kurš jau iepriekš sodīts par krāpšanu, policisti atrada un atsavināja pistoli ”Astra” un paštaisītu automātisko pistoli ar klusinātāju. Veicot sankcionētu kratīšanu abu aizturēto personu dzīvesvietā, policisti atrada arī 113 dažāda kalibra patronas, kā arī 12 kalibra apgrieztu bisi.

Par šaujamieroča, šaujamieroča munīcijas izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Policija tiesai lūdza piemērot drošības līdzekli apcietinājumu, taču diemžēl tiesa to nepiemēroja. Turpinās izmeklēšana.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas