Jelgavas novada domes priekšsēdētājs vietējos jauniešus ”pārmāca” ar dūrēm

0 komentāri

Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune kārtējo reizi iekūlies skandālā. Runā, ka viņš kādu jaunu puisi par agresīvu braukšanu pārmācījis ar dūru palīdzību.

Jelgavas novada pašvaldība nākusi klajā ar lūgumu iedzīvotājiem ziņot par agresīviem un pārgalvīgiem autobraucējiem, kuru novadā pēdējā laikā kļuvis daudz. Tie lielākoties esot jaunieši ar lētām, bet jaudīgām automašīnām, lielu pārgalvību un apšaubāmām autovadīšanas iemaņām. Viņu uzvedība uz ceļa – zem jebkuras kritikas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Amatpersonas tikušās gan ar jauniešiem, gan ar viņu vecākiem, taču rezultāts teju vai nekāds. Interesanti, ka šis aicinājums parādījies pēc kāda konflikta, kurā iesaistīts Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune.

Vircavas pagasta ciematā Mazlauki vietējie jaunieši braukuši pa ceļu, kas ved gar Caunes privātmāju, kad pēkšņi priekšā izbraucis pelēks Nissan džips un aizšķērsojis ceļu.

Pie stūres esot atradies Caune, kurš sekojis jauniešiem un nedaudz vēlāk viņus netrafarētā automobilī gaidījuši Jelgavas novada pašvaldības policijas inspektori. Viņi apturēja automašīnu, lika visiem jauniešiem iepūst alkometrā.

Jaunieši alkoholu nebija lietojuši un visi dokumenti bijuši kārtībā. Tikmēr piebraucis arī balts netrafarēts busiņš, no kura izkāpis Jelgavas novada pašvaldības policijas priekšnieks Haralds Dauginovičs. Pēc brīža ieradies Caunes kungs, sasveicinājies ar policistiem. Dauginovičs esot atvēris jaunieša automašīnas durvis, bet Caune ar dūri iesitis jaunietim pa seju.

Caune nenoliedz, ka konflikts bijis, bet sitiena faktu neapstiprina.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas