Jelgavas iedzīvotāji palīdz notvert konfekšu zagli

0 komentāri

Ar panākumiem zagļu ķeršanā izcēlušies Jelgavas pilsētas iedzīvotāji, kuri palīdzējuši Katoļu ielas veikala Rimi apsargam notvert saldumu zagli. Policija šoreiz pieaicināta tikai konstatēt faktu.

Apsargam un veikala apmeklētājam, dzenot pēdas noziedzniekam, jau sāka izsīkt spēki, kad palīgā piesteidzās kāds BMW šoferis, kurš pametot savu auto ar vaļējām durvīm pievienojies vajātāju pulciņam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc pamatīgas pakaļ skriešanas, viens no trijotnes zagli saķēris aiz jakas, taču garnadzis izrāvies. Vēl pāris soļi un noziedznieks negaidot attapās pie zemes, jo kāds pretimnācējs viņam sejā ietrieca dūri.

Tas arī ir vienīgais sods, ko pārkāpējs saņēma, jo veikals nav vērsies pie likumsargiem ar iesniegumu. Acīmredzot nozagto konfekšu vērtība nav visu tam sekojošo klapatu vērta. Jādomā, ka vismaz šajā veikalā zaglim vairs nepietiks drosmes spert savu kāju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas