Jelgavā un Tukumā notverti pusaudži laupītāji

0 komentāri

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki, par 1997. gadā dzimuša jaunieša aplaupīšanu Jelgavā, aizturējuši divus 1996. un 1997. gadā dzimušus jauniešus.

Savukārt par 2000. un 1997. gadā dzimušu jauniešu aplaupīšanu Tukumā, VP ZRP Tukuma iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki aizturējuši 1985. un 1989. gadā dzimušus vīriešus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jelgavā laupīšana notikusi 6. aprīlī pēc pulksten vieniem naktī uz Lietuvas šosejas. Cietušais ar abiem jauniešiem kopīgi bija lietojis alkoholu, un pēc tā lietošanas visi trīs sēdušies automašīnā, lai dotos mājup.

Nobraucot kādu ceļa posmu, automašīna tika apturēta un cietušais izgrūsts no tās un aplaupīts. Tika nodarīti miesas bojājumi, nolaupīts mobilais tālrunis un rokas pulkstenis. Cietušais rīta pusē vērsās policijā un informēja par notikušo. Policisti, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, drīz vien abus jauniešus aizturēja. Atgūtas arī nolaupītās mantas.

Par laupīšanu Tukumā Jelgavas ielā, policisti informāciju saņēma 3. aprīlī pulksten 18.30. Piedraudot ar vardarbību 1997. un 2000. gadā dzimušajiem jauniešiem, divi vīrieši nolaupīja divus mobilos tālruņus, rokas pulksteni un 5 eiro.

Nekavējoši policijas darbinieki uzsāka operatīvos meklēšanas pasākumus un aizturēja divus vīriešus.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta aizturēto saistība ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas