Jelgavā no degoša dzīvokļa izglābj pensionāri

0 komentāri

Vakar vakarā Jelgavā, Parka ielā, kāda sešdesmit gadus veca kundze vārdā Ludmila piedzīvoja brīnumainu izglābšanos pēc tam, kad, nevērīgi kurinot krāsni, aizdegās viņas dzīvoklis. Bez samaņas esošo sievieti no liesmām un dūmiem pēdējā mirklī iznesa ugunsdzēsēji.

Pirmais dūmus pamanījis mazais kaimiņu puika Vladimirs. Pārējie kaimiņi gan nepievērsuši uzmanību tam, ka citos dzīvokļos jau izplatās dūmi – māja ir veca un, reiz pa reizei kurinot, tā gādās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cietušo kundzi kaimiņi kopumā raksturo kā ļoti pozitīvu un atvērtu cilvēku bez kaitīgiem ieradumiem. Šis ir pirmais nopietnais ugunsgrēks mājā pēdējo trīsdesmit gadu laikā.

Diemžēl, kamēr cietusī Ludmilas kundze slimnīcā tiek elpināta ar skābekli un visādi citādi aprūpēta, dzīvoklis palicis ar vaļēju logu, bet uz palodzes ik pa brīdim uzlec raibs kaķis, droši vien cerot, ka saimniece pārnākusi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas