Jelgavā kādā mājā sadeg siena starp tualetēm!

0 komentāri

Pavisam kutelīga un nepatīkama situācija radusies kādai ģimenei Jelgavā, kas savā dzīvoklī bija plānojusi veikt remontu. Darbu laikā sadegusi siena, kas atdala šā dzīvokļa un kaimiņu mitekļa atejas.

Siena sadegusi remontdarbu laikā. Kā izrādās, kādas caurules atkausēšanai strādnieks lietojis celtniecības fēnu. Iespējams, ka viņš kaut ko tiešām atkausējis, taču koka siena, kas šķir šīs ģimenes un kaimiņienes tualetes, to nav izturējusi. Strādnieks pats izsaucis ugunsdzēsējus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nepatīkami ir arī tas, ka nolīgtais strādnieks priekšapmaksu par darbu nav atdevis – ar visu viņam samaksāto naudu pazudis nezināmā virzienā. Turklāt pirms tam esot lielījis sevi kā labu speciālistu un solījis, ka viss būšot ideāli. Labi vien, ka kaimiņiene par situāciju pārāk nedusmojas. Sanāca kā sanāca.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas