Jelgavā četri jaunieši uz vilciena sliedēm uzveļ sniegavīru

2 komentāri

Nez ko padomātu vilciena mašīnists, ja tumsā uz sliedēm ieraudzītu kaut ko līdzīgu cilvēkam, bet izšķīstot pret lokomotīvi kļūtu skaidrs ka tas bijis tikai sniegavīrs! Vakar vakarā Jelgavā šādu izklaidi bija sarīkojuši četri vietējie jaunieši.

Studentu pilsētā Jelgavā allaž bijuši jautri jaunieši. Te kāds uz Driksas upes ledus ar ceļazīmi sērfot sataisījies, te vēl kāds draudējis spridzināt vietējo bāriņu Argo. Vakar vakarā ap pulksten 23:00 jauniešu četrotne izdomājusi uz dzlzceļa sliedēm sniegavīru uzvelt, kā sveicienu lokomotīves mašīnistam. Jaunieši gan nedabūja nofilmēt kā sniegavīrs izšķīst zem vilciena svara, toties viņiem bija iespēja iepazīties ar vietējās pašvaldības policistiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas nozīmē, ka puiši uz četriem varēja noīrēt nelielu pirti un papriecāties – tieši no apmēram tik lielas naudas summas tagad sniega un ledus skulptūru meistariem būs jāšķiras.

Lai arī patiešām šāda izklaide diez vai vilcienam varētu būtiski kaitēt, tomēr redzot kaut ko tumsā stāvam uz sliedēm, mašīnists visticamāk veiktu ārkārtas bremzēšanu un tas radītu nepatīkamas sajūtas vilciena pasažieriem, turklāt galamērķī viņi nonāktu ar nokavēšanos.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Madara
  0

  Madara

  Jelgava izceļās atkal. :D:D:D

  07.02.2015 17:21

 • maru
  0

  maru

  Kās sklikts var notikt no tā ka uzceļ sniegavīru uz sliedēm ? :) kautkāds idiotisms

  31.01.2015 17:26

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas