Jelgavā bez vēsts pazudis jauns puisis

0 komentāri

Pēdējo reizi viņš redzēts, izejot no kāda vietējā kroga. Draugi un tuvinieki cer, ka varbūt kāds no jums, skatītāji, zina, ko vairāk par viņa šā brīža gaitām!

Gan tuvinieki, gan studiju biedri ļoti pārdzīvo par šobrīd attēlā redzamā, 21 gadu vecā Dēvida Skudras pazušanu. Par jaunieti nekādu ziņu nav jau kopš 31. oktobra nakts, kad viņš izgāja no dienesta viesnīcas Jelgavā, Pētera ielā, un devās iedzert.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunietis, iespējams, bijis sliktā omā un visai pamatīgā alkohola reibumā. Kautiņš starp strīdniekiem bārā gan it kā neesot izcēlies, taču jaunietim palūgts atpūtas vietu pamest.

Pēc tam, kad puisis krogā pie autoostas izraidīts, viņš devies uz Lielupes pusi un pazudis bez vēsts. Izejot no kopmītnēm, Dēvids administratorei esot teicis, ka dodas mājās, uz Auci. Arī vecākiem viņš solījis, ka 31. oktobra rītā viņš būs mājās.

Ja zināt, kurp jaunietis devās pēc iziešanas no bāra, esat viņu redzējis pēc 31. oktobra vai zināt viņa šā brīža atrašanās vietu, noteikti sazināties vai nu ar jaunieša radiniekiem, vai ar policiju. Puisis ir aptuveni 1,80 metru garš, kalsnas miesas būves. Bija ģērbies sporta apavos, zilos džinsos, melnā virsjakā.

Radinieki: 29918242 vai 29327426. Policija: 110, 63004200, 63004202, 63004227.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas