Jauns pavērsiens: Elīnas Pupiņas slepkava pārsūdz 9 gadu cietumsodu

6 komentāri

Augstākā tiesa saņēmusi kasācijas sūdzību no studentes Elīnas Pupiņas slepkavas Jāņa Gaigala.

Septembrī Rīgas apgabaltiesa Gaigalam piesprieda deviņu gadu un desmit mēnešu ilgu cietumsodu par savas draudzenes noslepkavošanu. Puisis apgalvoja, ka meiteni nogalinājis nejauši, sadzīviska strīda laikā.

Taču upures ģimene tiesājās, lai Gaigalu atzītu par vainīgu daudz smagākā noziegumā – slepkavībā ar iepriekšēju nodomu, turklāt arī meitenes seksuālā izmantošanā, par ko, viņuprāt, liecina pie līķa atrastā asiņainā veļa, melnā aukla un cepure ar caurumiem. Šie pierādījumi netika ņemti vērā, tāpēc ar spriedumu neapmierināti bija arī Pupiņas vecāki.

Foto

Viņi, tāpat kā Gaigals, spriedumu pārsūdzējuši Augstākajā tiesā. Datums, kad lietas izskatīšana turpināsies, pagaidām nav zināms.

Skaties video!

6 komentāri

TOP komentāri

 • Kents
  +4

  Kents

  Dažreiz ir nožēla, ka ir atcelts nāvessods. Tādos gadījumos tas noderētu.

  02.01.2016 20:13

 • zvaigžņu vilks
  +3

  zvaigžņu vilks

  nu šim par godu varētu uz kādu dienu atcelt moratoriju nāves sodiem

  03.01.2016 12:11

 • ES
  +2

  ES

  Kas stāv aiz ši Gaigala, ja netiek nemti vērā tik daudzi pierādījumi?Parasti taču "taisa rebes", aizstāvot vai mēginot izpestit savējos.Kam viņš ir savējais?Vēlreiz izsaku lidzjūtību Pupiņu ģimenei un izsaku ceribu, ka notiks taisnīga izmeklēsana un tiesa, lai Jūs varētu rast mieru.

  03.01.2016 10:13

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas