Jauns, noslēgts vīrietis Purvciemā izlec pa logu

0 komentāri

Darba dienas rītā pie daudzdzīvokļu nama Marsa gatvē bija redzama milzu rosība – vairāki neatliekamās medicīniskās palīdzības auto un likuma sargu busiņš, pie kura pulcējās vairāki apkārtnes iedzīvotāji. Atbraukušie palīgi ar visiem spēkiem un līdzekļiem cīnījās par kāda jauna vīrieša dzīvību, kurš bija izlēcis pa piektā stāva logu.

Dažas minūtes pēc septiņiem no rīta neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā atskanējis kāda Purvciema iedzīvotāja zvans. Viņš bija kļuvis par aculiecinieku šausminošam jauna vīrieša kritienam no daudzdzīvokļu nama piektā stāva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nekavējoties par notikušo tika informēti mediķi, kuri ieradās notikuma vietā.

Diemžēl, neskatoties uz ārstu centieniem, jaunā vīrieša dzīvību nav izdevies glābt. Viņš slimnīcā miris.

Šodien nelaimes vietā sastaptie nama iedzīvotāji atzīst, ka atgadījums ir patiesi skumjš. Bojāgājušais puisis ar ģimeni šeit dzīvojis jau sen un bijis visiem labi zināms. Bijis ļoti kluss, varētu teikt – pat vienpatis.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas