Jaunieši, piedraudot paziņam, uz ielas nozog viņa apavus…

0 komentāri

Policija Rīgā aizturējusi divus jauniešus, kuri, piedraudot paziņam, uz ielas nolaupīja viņa apavus.

Marta sākumā Rīgas Zemgales iecirkņa policisti saņēma informāciju par laupīšanu, kurā cietis kāds jaunietis. Policijai tapis zināms, ka 3. martā ap pulksten 13:00 Rīgā, Telts ielā pie jaunieša pienākuši divas paziņas – 1996. gadā dzimuši jauniešo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņi sarunas laikā jaunietim palūguši gan cigaretes, gan uz sava vārda paņemt ātro kredītu, taču jaunietis atteicies. Sarunas laikā abi vīrieši ievērojuši jaunieša apavus, kuri iepatikušies. Abi jaunietim piedraudējuši, iesituši un atņēmuši nolūkotos apavus, vietā atstājot svešus un novalkātus apavus, un aizbēguši no notikuma vietas. Jaunietis par notikušo paziņojis policijai.

Noskaidrojot abu aizdomās turamo jauniešu personības, Rīgas Zemgales iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas Kriminālpolicijas pārvaldes policistiem aizturēja abus 1996. gadā dzimušos vīriešus. Aizturētie vīrieši jau iepriekš bija sodīti par zādzībām, narkotisko vielu lietošanu, kā arī par dažādiem administratīviem pārkāpumiem. Jaunietis atguva nolaupītos apavus.

Šobrīd pret aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu grupā. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas