Jaunieši pašu spēkiem uz ielas noķer nekaunīgu zagli, kurš uzbrucis pensionārei

0 komentāri

Mazu varoņdarbu Ķegumā paveikuši trīs jaunieši, kuri kritiskā brīdī nākuši palīgā kādai pensionārei. Sieviete gandrīz palikusi bez savām mantām, jo viņai uzbrucis zaglis.

Irēnas kundze uz Ķegumu bija aizbraukusi apkopt mazdārziņu un pievakarē grasījās ar vilcienu atgriezties Rīgā. Diemžēl sieviete piedzīvojusi pamatīgu izbīli, kad uz perona viņai uzbrucis zaglis. Viņš paķēris sievietes rokassomiņu un meties bēgt. Sieviete tomēr nolēmusi to tā nepamest un skrējusi vīrietim pakaļ. Visticamāk, kundzes spēki nebūtu bijuši pietiekami, tādēļ viņai paveicās, ka incidentu redzēja arī blakus esošās sievietes. Viņas apturējušas garām braucošu automašīnu, kurā bijuši puiši, kas zagli saķēra. Savukārt kāda sieviete sazvanījusi policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zaglis esot gan lūdzies, lai nesauc policiju, taču kundze nebija ar mieru. Tagad viņa pauž vislielāko pateicību jauniešiem, kas apstājās un nepameta viņu vienu nelaimē.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas