Jaunieši bruņojušies ar āmuru aplaupa lombardu

0 komentāri

Vakar ap pulksten 13.30 Jēkabpilī, Rīgas ielas, lombardā pēkšņi atvērās durvis un tajā ieskrēja jauns vīrietis. Uz sejas viņam bija balta plastmasas maska gluži kā filmās, galvā kapuce, bet rokās āmurs. Jaunā sieviete, lombarda darbiniece nepaguva pat iekliegties, kad laupītājs jau ķērās pie darba un savu plānu paveica zibenīgi.

Paķēris paleti ar zeltlietām, jaunietis metās bēgt. Kā vēlāk noskaidrojās – aiz durvīm viņu gaidīja kompanjons. Abi ņēma kājas pār pleciem un pat nedomāja par to, ka daļu no zelta pazaudē pa ceļam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lombarda darbiniece spiedusi trauksmes pogu, saukusi policiju, un likumsargi stundas laikā abus laupītājus atraduši.

Vienam ir 17, bet otram 18 gadi. Viņi jau iepriekš izcēlušies ar ne pārāk priekšzīmīgu uzvedību.

Likumsargi pieļauj, ka jaunieši arī nozieguma brīdī bijuši reibumā, taču to vēl parādīs ekspertīzes. Katrā ziņā tiesai tiks lūgts viņiem abiem piemērot drošības līdzekli apcietinājumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas