Jaunas sievietes līķis un pedofils liek Imantas iedzīvotājiem vakaros palikt mājās

0 komentāri

Tā dēvētais “Imantas pedofils”, lapu kaudzē atrasts sievietes līķis un “ballētāji” pie vietējā diennakts veikaliņa liek Imantas mikrorajona iedzīvotājiem apdomāties, vai rudens vakaros iziet ārā vai tomēr labāk palikt savos mitekļos.

Jau ziņots, ka pēdējā laikā Imantā pastrādāti vairāki šaušalīgi noziegumi. Nesenākais no tiem – kādas jaunas sievietes slepkavība. Viņas līķi pamanījis vietējais sētnieks, kurš uzreiz saucis pēc palīdzības. Lai arī policisti jau aizturējuši aizdomās turamo un noraida bažas par to, ka slepkavību pastrādājis tā dēvētais “Imantas pedofils”, Imantas iedzīvotāji pašlaik dzīvo bailēs par savu drošību. “Pa naktīm kliedz, bļaustās,” situāciju pie vietējā diennakts veikaliņā, kur var nopirkt arī grādīgos, stāsta sētnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plašāk par šo tematu – raidījuma Degpunktā sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas