Izbiruši atkritumi var izraisīt traģēdiju! Uz Lielupes tilta četru (!) auto avārija

0 komentāri

Diemžēl nedēļas pēdējā darbadienā, 1. aprīlī, neiztika bez satiksmes negadījumiem. Piektdien no rīta Jūrmalā uz tilta pāri Lielupei avarēja četras automašīnas.

Sākās viss, kā stāsta pirmās automašīnas, Volvo, vadītājs – ar uz tilta izbirušiem atkritumiem. To savākšana rīta intensīvajā satiksmē izraisījusi bīstamu situāciju, un kāda busiņa manevri likuši Volvo strauji bremzēt. Tālāk viss jau “pa ķēdīti” – aiz Volvo nepaguva nobremzēt kāda BMW vadītājs. Savukārt aiz BMW braucošās Toyota automašīnas šoferis nobremzējis gan, taču, ko tas devis, – aiz Toyota braucošais auto gan to nav paspēji un “ieskrējis” Toyota aizmugurē. Volvo, kas atradās pašā rindas galā, sabojāts visvairāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Un tas viss – nesavāktu atkritumu dēļ…

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas