Ironiskākā kriminālziņa šogad! Policija notver ļaundari, kurš “sirojis” Žagatu ielā…

0 komentāri

Vakar policistiem izdevies notvert kādu pieredzes bagātu garnadzi, kurš sirojis pa Žagatu ielu. Ko tad viņš iekārojis un kas viņu iegāzis, atklāsim jau tūlīt!

Visai zīmīgi, ka pieredzes bagātais ļaundaris savu sirojumu laikā nonācis tieši līdz Žagatu ielai. Iespējams, viņu šeit ievilinājis kāds spīgulis. Izrādās, ka viņš tīkojis sev dabūt velosipēdus, taču ilgi gan bez uzmanības garnadzis nav palicis…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pāris minūšu laikā aizdomīgā tipiņa tvarstīšanā iesaistījušies ne tikai policisti, bet arī kāds tuvējās ēkas apsargs, kurš uzzinājis par notikušo. Tā nu ļaundaris ar visiem velosipēdiem iedzīts strupceļā un aizturēts.

Apstaigājot tuvējās mājas, policistiem izdevies atrast dzīvokli, kurā tik tikko paviesojies aizturētais garnadzis. Kā izrādās, abi velosipēdi vēl tikai pirms mirkļa atradušies otrā stāva balkonā, kurā tad arī narkomāns bija ielīdis, klusām paņēmis braucamos un aizlaidies, līdz blakus mājas kāpņu telpai, kurā viņu pamanīja iedzīvotāji.

Lai arī pāris stundu laikā izmeklētājiem būtībā izdevies atšķetināt divus noziegumus, ar to darbs nebūt nebeidzas. Pie aizturētā, kā arī viņa dzīvesvietā atrastas visdažādākās mantas, kas, visticamāk, iegūtas pretlikumīgā ceļā, tādēļ izmeklēšana turpinās.

Par katru no šobrīd zināmajām zādzībām iepriekš vismaz 14 reizes sodītajam garnadzim draud brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem. Šodien 29 gadus vecais vīrietis nogādāts tiesā, kur kā drošības līdzeklis viņam piemērots apcietinājums. Tātad savas turpmākās dienas viņš vadīs jau aiz restēm.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas