Ir savākti pietiekami pierādījumi, lai Gan bei lietu iesniegtu prokuratūrai

0 komentāri

Patlaban ir gūts pietiekams pierādījumu klāsts, lai iesniegtu lietu par vērienīgu nodokļu nemaksāšanas shēmu Gan bei un citos restorānos prokuratūrai, intervijā raidījumā 900 sekundes atzina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ināra Pētersone.

Tāpat pastāv aizdomas, ka arī citi uzņēmumi Latvijā varētu būt izmantojuši nelegālās programmas, kas palīdzēja krāpties ar uzņēmuma apgrozījumu, tādējādi izvairoties no nodokļu nomaksas, sacīja I. Pētersone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka pagājušā gada nogalē atklājās fakti par vērienīgu nodokļu nemaksāšanas shēmu un tika aizturēta organizēta noziedzīga grupa. Tās kodolā darbojusies arī Saeimas deputāta Sergeja Potapkina sieva Gaļina Karmača.

Kā iepriekš vēstīts, noziedzīgo darbību rezultātā katru mēnesi no restorānu tīkla tika izņemti no 700 tūkst. līdz 800 tūkst. eiro skaidras naudas, kas ir puse no uzņēmuma apgrozījuma. “Šī nauda tika iztērēta uzņēmuma vadības – noziedzīgā grupējuma – vajadzībām un aplokšņu algu maksāšanai,” sacīja Finanšu policijas pārvaldes priekšnieks Kaspars Podiņš.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas