Inčukalnā kāršu spēle ”draugu” starpā beidzas ar slepkavību

0 komentāri

Bariņš kolēģu Inčukalnā īrē dzīvokli. Pagājušajā nedēļā kolēģi nolēmuši kopīgu paspēlēt kārtis. No sākuma zoles spēlē piedalījušies vismaz trīs cilvēki, vēlāk viens no viņiem aizgājis prom, jo pārējie divi spēlmaņi jau vairāk dzēruši un mazāk spēlējuši. Tad, kad viens no vīriem uznācis augšā, viņš jau ieraudzījis briesmīgu skatu. Vecākais no kāršu spēlmaņiem gulējis uz zemes, otram rokās bijis nazis un telpas pludojušas asinīs.

Cilvēki stāsta, ka no istabas neesot nākusi neviena skaņa, kas liecinātu par konfliktu vai to, ka kāds sadurts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Runā, ka vaininieks, kurš paķēra nazi un iedūra savam kāršu spēlēs biedram, vēl esot mēģinājis vainu par izdarīto novelt uz kādu citu.

Vēlāk vīrietis vispār esot aizmirsis, kas noticis, taču, ja jau nonācis aiz restēm, tad policistiem ir gana daudz pierādījumu par viņa vainu.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas