Inčukalnā kandžas tirgotavā atrod pustonnu alkoholiskās dziras

0 komentāri

Ābolu raža šogad acīmredzot bijusi ļoti laba, jo Inčukalnā no tās, kā ļaudis runā, pagatavota pustonna alkohola! Vairāk par šo ražotni un iespējams arī tirgotavu – mūsu nākamajā stāstā!

Nelegālā alkohola tirgotavas atrodas teju katrā ciematā, katrā pilsētas rajonā, kur pulcē daudzus klientus. Šie klienti savukārt nav no patīkamajiem cilvēkiem un bieži vien traucē visus kaimiņus – viņiem nepatīk ne to izskats, ne uzvedība, ne kondīcija, kādā viņi klīst apkārt. Tāpēc liels ir ļaužu prieks, kad policisti godprātīgi dara savu darbu un tā sauktās “točkas” tiek atklātas un aizvērtas. Piemēram, Inčukalnā likumsargi pavisam nesen ieradušies privātmājā, kur atraduši vērienīgu grādīgo dziru krājumu – aptuveni pustonnu.

75 litrus gatavās kandžas, 187 litrus brāgas un aptuveni 220 litrus sarkanas krāsas dziras, iespējams, vīna. Bodīte atradusies Cīruļu ielā, kur mēs arī ierodamies un sastopam kādu vīrieti, kurš saka – jā, policisti te bijuši, taču ar viņu notikušajam nav nekāda sakara.

Kur atrast mistisko kaimiņu, kura neesot ne mājās, nekur citur un kura vārdu mums nesaka, vīrietim nav ne jausmas. Mēs gan varam tikai pabrīnīties par Latvijas brīnumāboliem – no kuriem top gan kandža, gan brāga, gan sarkanais vīns, un cerēt, ka tagad Inčukalnā būs mazliet mazāk iereibušu cilvēku, kas gan, protams, ir naivi. Cilvēki stāsta, ka kaut kur netālu jau gadiem ilgi esot vēl kāda tā sauktā “točka”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas