Igaunijā noķerti lietuvieši, kas Latvijā veikuši sērijveida kravas auto zādzības

0 komentāri

Pēc ilgstošas izmeklēšanas un sadarbības ar Igaunijas kolēģiem Valsts policija ir atklājusi 14 kravas automašīnu zādzības. Aizdomās tiek turēti divi lietuvieši, kas šobrīd atrodas apcietinājumā Igaunijā.

Laika posmā no 2009. līdz 2012. gadam Latvijas teritorijā uzdarbojās kravas automašīnu zagļu grupa, kuri trīs gadu laikā veica 14 sērijveida kravas auto un to piekabju zādzības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagājušā gada otrajā pusē izmeklētāji noskaidroja, ka Igaunijā par līdzīgām darbībām aizturēti divi 44 un 54 gadus veci Lietuvas iedzīvotāji, tādēļ tika uzsākta cieša sadarbība ar ziemeļu kaimiņiem.

Sadarbība turpinājās vairākus mēnešus – šajā laikā policisti no Rīgas devās uz Igauniju, kur pratināja apcietinājumā esošos aizdomās turētos un laika gaitā guva pietiekami daudz pierādījumu, ka viņi vainojami arī Latvijā veiktajos noziegumos.

Pagājušā gada izskaņā visas 14 lietas tika nosūtītas Ģenerālprokuratūrai, bet pāris dienas vēlāk tās tika pārsūtītas uz Igauniju apsūdzības uzrādīšanai.

Saskaņā ar kriminālprocesa materiāliem abi lietuvieši kopā varētu būt radījuši aptuveni 400 tūkst. eiro lielus zaudējumus kravas automašīnu īpašniekiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas