Iespējams tikai Latvijā? “Policistu kafejnīcu” aptīra zaglis

0 komentāri

Zādzība policistu kafejnīcā. Zaglis vairāku likumsargu degungalā “iztīra” kasi un ņem kājas pār pleciem – šis notikums noteikti būtu vēl amizantāks, ja viņam arī izdotos aizmukt. Par laimi, noziedznieks nekur tālu gan netika.

Notikumi risinājās šādi: bija agrs rīts, tā ap pulksten septiņiem, un Brasas iecirkņa kafejnīcā saimniece jau šiverēja un gatavojās rīta cēlienam. Pirmais klients gan nebija vis kāds izsalcis policists, bet gan naudas kārs zaglis – narkomāns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zaglim izdevās savus neģēlīgos nodomus arī īstenot, viņš pat ticis līdz vārtiem, taču tur viņš sastapies ar pāris policistiem un ticis aizturēts.

Pie garnadža atrasti no kases paņemtie desmit eiro, bet kafejnīcas saimniecei ierastās rīta rosības vietā bija jāiet uz atpazīšanu.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas