Iereibis puisis no tilta ielec Daugavā un saceļ īstu trauksmi

1 komentārs

Tumsas aizsegā ledainajā Daugavā meties kāds gados jauns vīrietis, saceļot kājās visu pašvaldības policiju.

Šo jauno vīrieti pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieki pamanīja, vēl pirms aculiecinieki sniedzās pēc tālruņiem, lai par redzētajiem notikumiem ziņotu likumsargiem un glābējiem. Īsi pirms pieciem no rīta acīmredzami apreibušais puisis netālu no Akmens tilta labprātīgi pārkāpj pār margām un, īsu brīdi pakarājoties tajās, iekrīt Daugavā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atceroties notikušo, inspektors stāsta, ka ūdenī esošais vīrietis pieķēries pie trauslās lentes, piepeldējis tuvāk krastam un, pieturoties pie kādas šauras pārkares, palēnām virzījies uz tuvējās laivu piestātnes pusi. Šī glābšanas operācija nebūtu noritējusi tik gludi bez garāmgājēju un paša policijas izsaucēja palīdzības.

Lai cik neparasti tas arī nebūtu, pēc notikušā policistiem nācies gandrīz vai iesaistīties dūru cīņās ar nule izglābto, jo alkohols ņēmis pārsvaru pār viņa veselo saprātu.

Šis vakars apreibušajam un pamatīgi pārsalušajam peldētājam beidzies vienā no galvaspilsētas slimnīcām. Tas, kādu apsvērumu pamudināts viņš spēris nepārdomāto soli ledainajā ūdenī, tā arī paliek neatbildēts jautājums.

1 komentārs

TOP komentāri

  • īsts plānprātiņš
    0

    īsts plānprātiņš

    Tas vajag būt krievs.

    05.11.2015 02:17

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas