Iedzeršana ”draugu” lokā beidzas ar traģēdiju

0 komentāri

Savā dzīvoklī Rīgā dzīvību zaudējis kāds pensionārs. Vienīgie notikušā aculiecinieki ir divi kunga pudeles brāļi, kuri notikuma brīdī bijuši tādā reibumā, ka pilnīgi neko neatceras.

Ziņa par nelaimi vienā no dzīvokļiem Augusta Deglava ielā likumsargus sasniegusi trešdienas naktī. Zvanītājs paziņoja, ka kopīgas iedzeršanas laikā miris viens no viņa pudeles brāļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz notikuma vietu aizbraukušie policijas darbinieki konstatēja, ka mirušais virietis ir guvis galvas traumas. Notikuma likumsargiviņi satika arī divus ļoti iereibušus kungus, kas nespēja paskaidrot, kādēļ viņu draugs miris, kā arī neatcerējās, vai pirms viņa nāves bijis kāds konflikts. Uz aizdomu pamata abi pudeles brāļi tika aizturēti, bet līķis nosūtīts tiesu ekspertīzei.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas