Iedzer ožamo spirtu, sejā ietriecas ”flekša” ripa, puikas osta līmi jeb aizvadītās diennakts notikumi

0 komentāri

Latgalē 74 gadus vecs vīrietis sajaucis pudeles un iedzēris ožamo spirtu, gūstot mutes dobuma apdegumus, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Kurzemē 52 gadus vecs vīrietis guvis plašu brūci sejā, kad, strādājot ar leņķa slīpmašīnu jeb “fleksi”, ierīces ripa nonākusi nost un ietriekusies viņam sejā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Fleksim” neesot bijis uzlikts aizsargs. Vīrietis nogādāts pie speciālistiem Rīgā ar brūci sejā un plašu brūci augšlūpas rajonā.

Kurzemē 11 gadus vecs zēns un divi deviņus gadus veci zēni nogādāti slimnīcā pēc līmes ostīšanas. Mediķus uz notikumu vietu izsaukuši policijas darbinieki. Zēni nogādāti Liepājas slimnīcā ar saindēšanos.

Pagājušajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1152 izsaukumiem, no tiem 185 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas