Ģimenes konflikta laikā vīrietis rokās ņem cirvi!

0 komentāri

Pirms pāris dienām agrā rīta stundā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā nogādājuši kādu 56 gadus vecu kungu ar nopietnu cirstu brūci rokā. Tā kā mediķiem bija pamats aizdomām, ka šī trauma iegūta konflikta laikā, par šo notikumu informēta arī policija.

Aizdomas krīt uz dēlu. Taču, tā kā dēls devies prom vēl pirms mediķu ierašanās, policistiem iespējamo vaininieku tā arī nav izdevies sastapt, taču vīri sola viņu tuvākajā laikā sameklēt un nopratināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai pilnībā izprastu šā asiņainā konflikta iemeslus, likumsargiem lieti noderētu arī otras puses viedoklis par notikušo. Tāpat izmeklētāji gaida arī ekspertu slēdzienu par traumu smaguma pakāpi.

Diemžēl vietējie iedzīvotāji nespēj mums viest lielāku skaidrību par turpat kaimiņmājā notikušo noziegumu. Ķilda acīmredzot norisinājusies laikā, kad visi cieši gulējuši, turklāt viss noticis aizdomīgi klusu.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas