Pieaug tūristu nedarbi! Visbiežāk soda par nokārtošanos sabiedriskās vietās

0 komentāri

Tūristu skaits galvaspilsētā atgriezies pirmskrīzes līmenī, par to liecina nevis viesnīcu peļņa, bet pašvaldības policijas noformētie pārkāpumu protokoli.

2014. gadā pašvaldības policija pie administratīvās atbildības sauca 399 ārvalstu tūristus, bet 2015. gadā 702 jeb par 303 tūristiem vairāk nekā gadu iepriekš, – šodien atskaitoties par pērn paveikto, atklāja Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī kopumā administratīvo pārkāpumu protokolu skaits, kas noformēts ārvalstu tūristiem, pērn krietni pieaudzis, mazumā gājuši gadījumi, kas bija populāri savulaik, kad ārvalstu viesi nokārtoja dabiskās vajadzības pie Brīvības pieminekļa.

Iemesls tam ir vienkāršs – britu vecpuiši beiguši rīkot sacensības par to, kurš Rīgā veiks vispārdrošāko pārkāpumu.

Tomēr joprojām visbiežāk pie administratīvās atbildības tūristus sauc par nokārtošanu neatļautā vietā.

Pērn noformēti 148 šādi protokoli. Tūristi administratīvi sodīti arī par atrašanos publiskā vietā ar vaļēju alkohola iepakojumu, alkohola lietošanu sabiedriskā vietā un sīko huligānismu.

Nemainīgas saglabājušās arī valstis, no kurām nāk pie administratīvās atbildības sauktie – Krievija, Lietuva, Vācija un Lielbritānija.

Vai šo topu varētu papildināt arī valstis, no kurām šeit ieradīsies patvēruma meklētāji, Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komitejas vadītājs pagaidām atturas prognozēt.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas