Gājiens uz vietējo ballīti Bauskā beidzas ar uzsistu aci un problēmām likuma priekšā

1 komentārs

Gājiens uz vietējo ballīti Bauskā kādam 18 gadus vecam puisim beidzies ļoti nepatīkami. Viņa māte tagad ir pamatoti satraukta par dēla turpmāko likteni.

Emīla māte, stāstot par piedzīvotajiem notikumiem, kas risinājušies pirms pāris nedēļām, knapi valda asaras. Viņas dēls sestdienas vakarā devies uz ballīti vietējā naktsklubā, no kurienes jau rīta pusē atgriezies ar pamatīgiem zilumiem, aizpampušām acīm un pārsistu degunu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dēls esot saķīvējies klubā, taču tas esot bijis tikai sākums nepatikšanām. Emīls uzbrucējam nav atbildējis, un kāds gados vecāko agresīvo puisi pavadījis prom no kluba. Šķitis, ka viss beidzies. Emīls rīta pusē devies mājās. Taču mājupceļā, viņu panākuši vairāki jauni, visai agresīvi vīrieši, tostarp vecākais puisis, kas viņam iepriekš klubā bija iesitis, stāsta zēna māte. Puisis esot teicis, ka kauties nevēlas, taču otrs esot viņam uzbrucis. Rezultātā Emīlam esot bijis sevi jāaizstāv, stāstīja māte, tādēļ zēns esot sitis uzbrucējam.

Vēlāk piekautā puiša draugi ieradušies pie Emīla un paziņojuši, ka piekautais uzbrucējs smagā stāvoklī nonācis slimnīcā un ka Emīlam tagad draud pamatīgas nepatikšanas. Tajā pašā dienā par kautiņu un tā sekām tika informēti arī policisti un tagad pret 18 gadus veco Emīlu ir ierosināts kriminālprocess.

Kurš vainīgs?

Tas, ka puisis ilgi atrodoties slimnīcā, vēl nenozīmējot, ka 18 gadīgajam Emīlam teju visu atlikušo mūžu nāksies pavadīt aiz restēm. Šobrīd pats galvenais esot saprast un pierādīt, kā viss noticis. Tad katrs saņemšot pēc nopelniem.

Kārtības policijas priekšnieks piebilst, ka šis nebūt nav vienīgais dūru vicināšanas gadījums, kas beidzas ar likuma sargu iejaukšanos. Tikmēr puiša māte atzīst, ne tādas lietas vien notiek mazpilsētu atpūtas vietās.

 Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Король
    +1

    Король

    Gan Jelgava Tonuss, gan Bauska, viens un tas pats. Cik reizes ar draugiem bijam Jelgava, tik reizes ari kavamies. Vietejie laukji tikai gaida, kamer tu vismaz paskatisies uz vinju pusi un ar to ari pietiek, lai ara tevi sagaiditu 50 cilveku bars.

    12.05.2015 09:40

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas