Gadumijā dzīvību zaudējuši trīs cilvēki

0 komentāri

Nemierīga gadu mija pagājusi operatīvajiem dienestiem – glābēji saņēmuši septiņdesmit izsaukumus, kas ir divreiz vairāk nekā ierasts, un no tiem lielākā daļa bijuši ugunsgrēki.

Diemžēl ugunsgrēki bijuši arī ar traģiskām sekām, tajos ir gājuši bojā trīs un cietuši septiņi cilvēki. Glābēji lielo uguns nelaimju skaitu saista ne tikai ar jaunā gada svinībām, bet arī ar aukstuma iestāšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt mediķi aizvadītajā diennaktī saņēmusi vairāk nekā tūkstoš zvanu. Traumas pārsvarā ir bijušas sadzīviskas, taču nācies sniegt arī palīdzību cilvēkiem, kuri guvuši traumas, krītot uz slidenajām ietvēm.

Seši izsaukumi bijuši saistīti ar pirotehnikas lietošanu. Mediķi arī novērtē sabiedrības atsaucību, ziņojot par cilvēkiem kuri ir atradušies uz ielas salā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas