Gadu desmitiem neremontētā blokmājā sāk “lidot” balkoni

0 komentāri

Ja 45 gadus nepieliek roku balkona remontam, tad vienā jaukā dienā tas var pārvērsties par strauji pikējošu betona kasti un uzkrist kādam uz galvas. Šāda situācija izveidojusies Rīgā, Dzelzavas ielā 35, kur teju vai visi mājas balkoni ir kritiskā stāvoklī.

Dzelzavas ielas 35. nams celts 1972. gadā. Deviņstāvu māja jau sen “kliedz” pēc remonta. Viskritiskākajā stāvoklī ir ēkas balkoni – no tiem sākuši krist gabali, bet kādā klusā naktī viens no balkoniem atdalījies no sienas un draudīgi palicis deformētā stāvoklī karājamies. Izsaukti glābēji, policija, pārvaldnieks un kādas firmas ceļamkrāns. Pret rītu balkons jau bija noņemts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaimiņi tikmēr ir neziņā, kad un kad tiks darīts bīstamo balkonu sakarā.

Būvvaldes eksperti apsekojuši māju, un atzinuši, ka vairāki balkoni ir bīstami gan iedzīvotāju, gan garāmgājēju dzīvībām, gan īpašumam, taču viss, ko šī institūcija var darīt, ir pielīmēt pie mājas sienas brīdinājuma zīmes. Tālāk jau pārvaldniekam jāuzņemas rūpes par balkonu savešanu kārtībā vai to likvidēšanu.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas