FOTO, VIDEO! Kas īsti notika Ķekavā? Kādēļ sākās trakais ugunsgrēks?

0 komentāri

Otrdien, 12. aprīlī, Ķekavas pusē pamatīgi pasliktinājās gaisa kvalitāte, jo kāds drosminieks izdomāja aizdedzināt kaudzi ar vecām riepām, turklāt ugunsgrēks tālāk pārmetās uz pērno zāli un dega milzīgā platībā.

Ķekavas iedzīvotāji un autovadītāji, kuri otrdienas pēcpusdienā brauca cauri novadam, gaisā redzēja milzīgus, melnus dūmus. Aculiecinieki Gatis un Edgars iesūtījuši video un informēja, ka, iespējams, Celtnieku ielas galā deg kādas pamestas ražošanas telpas. Atbraukušie ugunsdzēsēji noskaidroja, ka milzīgo dūmu cēlonis ir degoša riepu kaudze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Glābējs piebilst, ka šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad, dzēšot kūlu, tuvumā ir ūdens,  – šādi apstākļi krietni atvieglo un paātrina glābšanas darbus.

Ugunsgrēka iemeslus noskaidro policija, taču, visticamāk, kāds aizdedzinājis pamesto riepu kaudzi, un no tās tad arī tālāk sākusi degt kūla.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas