FOTO: skaties, kā izskatās viltotie dolāri, kurus izgatavoja tepat Latvijā

0 komentāri

Konstatēts lielākais viltotas naudas daudzums Latvijas vēsturē. Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde sadarbībā ar starptautiskajiem partneriem Rīgā aizturējusi septiņas personas. Lai atrastu viltoto naudas zīmju izgatavošanas vietu, tika strādāts divus gadus.

Policijas pārstāvji atklāj, ka jau 2014. gada septembrī tika aizturētas trīs personas par viltotu 100 dolāru naudas zīmju izplatīšanu, bet netika atklāta naudas izcelsmes vietas. Izmeklēšanas gaitā tika noskaidrots, ka viltotas naudas tipogrāfija atrodas Latvijā. Policija šī gada aprīlī veica septiņas aizturēšana un daudzskaitlīgas kratīšanas. Kopumā tika uzieti 3,5 miljoni viltoti ASV dolāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Plašāk par naudas viltotājiem skaties TV3 ziņās plkst. 19:00!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas