FOTO: glābēji jau trīs dienas netiek galā ar ugunsgrēku Imantā

0 komentāri

Imantā ugunsdzēsēji strādā jau trīs dienas, taču ugunsgrēku, kas izcēlies kādā nelielā matraču noliktavā, tā arī nav izdevies likvidēt.

Otrdien tika turpināti ugunsgrēka Kurzemes prospektā Rīgā dzēšanas darbi, kur deg trīsstāvu ēkas cokolstāvs. Izsaukums uz notikuma vietu ugunsdzēsēji glābēji saņēma 2. augustā plkst. 6.25.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau trešo diennakti ugunsdzēsēji glābēji mēģina šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku lokalizēt, tomēr dzēšanas darbus apgrūtina ēkas sarežģītais plānojums un pieblīvētās telpas ar degtspējīgiem gultu un matraču izejmateriāliem. Tā kā ēkā ir augsta temperatūra un slikta redzamība, ugunsdzēsēji glābēji ēkas dzēšanas darbus veic no trīs ēkas ieejām no ārpuses.

Skaties foto:

Šobrīd ēkā joprojām norit degšana un ir liela dūmu izdalīšanās intensitāte. Trešdien plkst. 8.00 šī paaugstinātas bīstamības ugunsgrēka dzēšanas darbi vēl turpinājās. Ņemot vērā ilgstošos dzēšanas darbus, tiek piesaistīti papildu cilvēkresursi no citām dežūrmaiņām. Lai izvairītos no ugunsgrēka radīto dūmu iekļūšanas mājoklī, aicinām nevērt vaļā logus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas