Elejas pagastā aiztur Nigērijas pilsoni ar viltotiem dokumentiem

0 komentāri

Pirmdien, 18. maijā, robežsargi Elejas pagastā aizturēja kādu Nigērijas pilsoni ar viltotu transportlīdzekļa vadītāja apliecību. Valsts robežsardzē informē, ka, veicot imigrācijas kontroli uz autoceļa, robežsargi apturēja kāda 1987. gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu un, pārbaudot uzrādīto vadītāja apliecību, konstatēja tajā viltojuma pazīmes.

Turklāt robežsargi konstatēja arī, ka vīrietim nav atļaujas ārvalstīs reģistrētā transportlīdzekļa izmantošanai Latvijā, attiecībā uz vīrieša vadīto automobili nav izdarīta transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana, savukārt tehniskā apskate transportlīdzeklim beigusies jau 2012. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, kam noteiktajā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate, par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, attiecībā uz kuru nav izdarīta tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana un par tāda vieglā automobiļa izmantošanu ceļu satiksmē, kas reģistrēts ārvalstīs un kura izmantošanai Latvijā nepieciešama atļauja, bet atļauja normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā nav saņemta, Nigērijas pilsonis saukts pie administratīvās atbildības, savukārt par viltotas vadītāja apliecības izmantošanu sākts kriminālprocess.

Persona ievietota Valsts policijas īslaicīgas aizturēšanas vietā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas