“Eiro nav nauda!” – pamatiedzīvotāju ķēniņiene skaidro, kādēļ nemaksā sodus ceļu policijai

14 komentāri

Eiro nav nauda, un tieši tāpēc sieviete, kas internetā jau kļuvusi slavena kā pamatiedzīvotāju ķēniņiene, savus sodus ceļu policijai nemaksā.

Kāda sieviete, kura pati sevi dēvē par pamatiedzīvotāju, nofilmējusi video, kurā izveic garas un savdabīgas pārrunas ar policistu, kurš viņu apturējis par braukšanu bez tehniskās apskates. Sieviete nepilda, ko policists viņai saka un policists jau ir gana iekarsis. Jāteic, ka šis video jau guvis lielu popularitāti internetā – sievietei atrodas gan kvēli aizstāvji, gan nopēlēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ceļu policistiem, šķiet, šī ir pēdējā laika problemātiskākā darba diena. Jātiek taču ar sievieti kaut kā galā – vislabāk, jāpierunā viņu beidzot iedot savus dokumentus. Taču ir šādas tādas autovadītājas pārliecības, pret ko viņi ir bezspēcīgi – galvenā ir tā, ka sieviete uzskata, ka eiro nav nauda.

Nespējot vienoties, sieviete pieņem lēmumu – viņa atstāj diskusiju vietu.

Brauciens gan nav sevišķi ilgs. Drīz vien sievieti aptur un vēlreiz atgādina – šādi darīt nedrīkst, tiks lietoti radikālāki paņēmieni.

Skaties raidījuma Degpunktā video!

14 komentāri

TOP komentāri

 • Dīzels
  +5

  Dīzels

  Pareizi dara sieviete,tikai tā var cīnīties visā valstī ar šiem nelgām un slaistiem.Naudu tik grābj par cilvēku nelaimēm un neveiksmēm!Izdomā visādus apsurdiskus noteikumus un likumus!Parastie iedzīvotāji ir zemes saimnieki,nevis visi šitie bandīti kas sēž kabinetos un laupa tautu!!!

  05.05.2016 10:35

 • Talis celmins
  +4

  Talis celmins

  Cinitaja par savam tiesibam,un vajag izlasit ANO organizacijas pienemtos pamatiedzivotaju tiesibas,tad redzesiet,ka Latvijas valdosai sistemai uz to uzsplaut.

  05.05.2016 11:32

 • esija
  +4

  esija

  PIEDODIET,,vina gaja apskati...bet aprakstiet kapec netika izgajusi.,un kapec daudzi brauc bez tas..bet vina tika ipasi piefikseta

  05.05.2016 04:35

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas