Divi vīrieši Rīgā sarīko apšaudi kādas sievietes dēļ

0 komentāri

Rīgā, Kolkasraga ielā, nedēļas nogalē notikusi apšaude. Tagad atklājies, ka šādā veidā divi kādas sievietes kavalieri skaidrojuši attiecības.

Vienos dienā policisti saņēmuši izsaukumu uz Kolkasraga ielu Āgenskalnā, kur kādā pagalmā it kā notiek šaudīšanās. Uz notikuma vietu izbrauca policijas patruļa. Adresē policisti sastapa divus cietušus vīriešus, kuri sašauti ar skrotīm, taču šāvējs jau bija aizlaidies. Sastrīdējušies esot sievietes dēļ, jo kompānijā vienlaikus bijis gan sievietes esošais, gan bijušais draugs. Vismaz šādu versiju, gaidot “ātro palīdzību”, notikuma vietā stāstīja iesaistītie.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizdomās turamais šāvējs iepriekš nav sodīts, bet policistiem labi pazīstams kā pamatīgs uzdzīvotājs un konfliktu iniciators.

Skaties foto!

Plašāk uzzini šajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas