Divi vīrieši kāpņutelpā mēģina nozagt velosipēdu… Policija ierodas un “izbojā svētkus”!

0 komentāri

Par bērnu velosipēda zādzību no kāpņu telpas policija aizturējusi divus vīriešus.

4. aprīlī Teikā kāds aculiecinieks pamanīja divus vīriešus, kuri no kādas mājas kāpņu telpas zog tur atstātu nepieslēgtu bērnu velosipēdu. Aculiecinieks par notikušo paziņoja policijai. Likumpārkāpēji ar nozagto velosipēdu iekāpa trolejbusā. Aculiecinieks iekāpa tajā pašā trolejbusā, lai sekotu likumpārkāpējiem, un par to paziņoja policijai. Vīrieši izkāpa no trolejbusa Šmerļa un Brīvības ielas krustojumā un devās Mežciema virzienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turpat netālu Rīgas Teikas iecirkņa patruļpolicisti abus iespējamos likumpārkāpējus – 1971. un 1977. gadā dzimušus vīriešus – aizturēja un nogādāja policijas iecirknī.

Abi aizturētie jau iepriekš vairākas reizes sodīti par mantiska rakstura noziegumiem, kā arī par narkotisko vielu glabāšanu un lietošanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Valsts policija izsaka pateicību aculieciniekam, kurš palīdzēja aizturēt iespējamos velosipēda zagļus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas