Dēls ar virtuves nazi aukstasinīgi nogalina savu māti

0 komentāri

Trešdien, 22. aprīļa rītā, Aknīstes pievārtē notikusi šaušalīga slepkavība. Jānis, kurš dzīvo tikai pāris simtu metru attālumā no vietas, kur trešdienas rītā noticis asiņainais noziegums, atzīst, ka rīta agrumā, īsi pirms septiņiem, dzirdējis jandāliņu blakus mājas sētā, taču nav tam pievērsis lielu uzmanību. 

Jau pārdesmit minūtes vēlāk ieradušies pirmie policisti. Tad ar dažu minūšu intervālu kaimiņmājas pagalmā ieradušies arvien jauni un jauni papildspēki un Jānis nopratis, ka šajā reizē kaimiņu mājā noticis kas nelāgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikai pāris stundas pēc nozieguma, blakus ciemā aizturēts 68 gadus vecās sievietes slepkavībā vainotais dēls. Likuma sargiem izdevies atrast arī slepkavības ieroci – virtuves nazi.

Lai arī policisti apstiprina, ka šobrīd Jēkabpils iecirknī ierosināts kriminālprocess par slepkavību, par izmeklēšanā noskaidrotajiem faktiem sīkāka informācija netiek sniegta.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas