Degpunktā komanda sniedz palīdzību sirmgalvim, kuram aizdegusies automašīna

0 komentāri

Degpunktā komanda vakar kļuva par aculieciniekiem situācijai, kādā negribētu nonākt neviens autovadītājs. Darba dienas sākumā atceļā no autoservisa Dzirnavu ielā uzliesmoja automašīna. 

Sirmo kungu Degpunktā komanda ievēroja mirklī, kad viņš Dzirnavu ielas malā izmisīgi cenšas apturēt garāmbraucošos automobiļus. Lai arī nav īsti saprotams kas noticis, jo vējš izdzenā dūmus no motortelpas.  Pirmie vārdi, no sirmgalvja puses – mans auto deg!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Pirmais, ko pamanīju, ka auto sāk samazināties ātrums. Nekādi nevarēju paātrināties. Kad biju pie krustojuma, kas ir pie tirgus, jau knapi, knapi varēju izkustēties no vietas. Kad braucu uz šo pusi, pamanīju, ka no motora pārsega apakšas jau nāk dūmi. Lai arī kurā ātrumā liktu, automašīna ar grūtībām kustējās uz priekšu, tādēļ nogriezos šurp. Autovadītāji, viens pēc otra brauc garām, es lūdzu apstāties, lai palūgtu ugunsdzēšamo, jo mans ugunsdzēšamais bija atstāts garāžā uz laiku, kamēr auto servisā. Neviens neapstājās, izņemot jūs, tā kā esat mani glābēji, nu un arī ugunsdzēsēju komanda,” norādīja satrauktais vīrietis.

Sirmais vīrs stāsta, ka savu auto tikai pirms pāris stundām saņēmis no autoservisa. Viņaprāt, notikušajā vainojami tieši servisa darbinieki.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas