Degoša māja rada nopietnus draudus blakus esošam namam

0 komentāri

Gadās, ka vienas degošas mājas glābšana ir mazāk svarīga par blakusesošo namu drošību. Pavisam nesen pļaviņu iedzīvotāji visu nakti pavadījuši šausmās, cerot, ka viņu namus uguns neskars.

Pļaviņu iedzīvotāja Inta par ugunsgrēku kaimiņmājās saka –” bail pat atcerēties!” Viņu un vīru pamodinājis kāds pa ielu skrienošs cilvēks, kurš sitis pie visu māju logiem un cēlis trauksmi. Bijis arī pēdējais laiks! Neapdzīvotā ēka tieši blakus Intas un viņas vīra namam, jau degusi lielās liesmās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien Inta gaida ierodamies apdrošinātājus un cer, ka par jauniem logiem, karstuma sabojāto vietā, viņai pašai nebūs jāmaksā. Kā var noprast – nodegusī ēka nesen pārdota, jaunais saimnieks uz to šad un tad braucis, kaut ko remontējis, kaut ko iekārtojis, taču dzīvot vēl nav sācis.

Kāpēc notikusi nelaime – cilvēkiem atliek tikai raustīt plecus un izteikt pieņēmumus.

Tagad no tā, kas kādreiz smuki izskatījās, teju nekas vairs nav palicis pāri. Labi, ka kaimiņi tikuši cauri salīdzinoši sveikā – tikai ar sabojātiem logiem un milzīgu izbīli.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas