Deg neapdzīvota ēka un viesu nams Ķekavā

0 komentāri

Tikai dziļā naktī izdevies atjaunot ugunsgrēka dēļ slēgto satiksmi Rīgā, Ezermalas ielā, informēja Valsts policija.

Informācija par ugunsgrēku tika saņemta vakar plkst.19.45. Ugunsgrēks bija izcēlies Ezermalas ielā 4d, kur dega kādas neapdzīvotas ēkas trešais stāvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ugunsgrēka vietā abos virzienos bija slēgta satiksme. To izdevās atjaunot tikai plkst.02.01. Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, Ezermalas ielā dega ēkas trešais stāvs 550 kvadrātmetru platībā. Šī ugunsnelaime klasificētas kā paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks.

Pagājušajā naktī Ķekavas novadā nodedzis viesu nams

Pagājušajā naktī Ķekavas novadā nodedzis viesu nams Vilciņi. Izsaukums uz ugunsgrēku tika saņemts plkst.1.06. Viesu nams dega ar atklāti liesmu 270 kvadrātmetru platībā.

Viesu namā saimnieko 2008.gadā reģistrētā SIA Pirts vilciņi. Viesu nams atrodas 20 kilometrus no Rīgas.

Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 17 ugunsgrēki, liecina VUGD informācija. Rīgā reģistrēti septiņi ugunsgrēki, citās pilsētās – trīs, bet novados – septiņi ugunsgrēki. VUGD darbinieki piedalījušies deviņos glābšanas darbos un saņēmuši četrus maldinošus izsaukumus.
Cilvēki ugunsgrēkos nav cietuši vai gājuši bojā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas