Daugavpilī konfiscē vairāk nekā miljonu cigarešu un 1300 litrus alkohola

0 komentāri

2015. gada novembrī Latgales novadā, veicot operatīvus pasākumus, vērstus pret akcīzes preču nelikumīgu apriti, tika organizēti dažādi profilaktiskie un operatīvie pasākumi. Vislielākais akcīzes preču daudzums konstatēts un izņemts Daugavpils novadā.

Veicot operatīvus pasākumus, agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros, tostarp arī pārbaudes dažādās vietās, policijai izdevies atklāt nelikumīgu cigarešu glabātuvi, kas ierīkota Daugavpils novadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sankcionēto kratīšanu rezultātā kopumā tika izņemts vairāk par vienu miljonu (1 082 000) cigarešu un vairāk par vienu tūkstoti trīs simti (1 300) litru alkohola. Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu, kas uzsākts pret četrām personām – 1946., 1973., 1994. un 1996. gadā dzimušajiem vīriešiem.

Par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, ja tā rezultātā radīts būtisks kaitējums, ja to izdarījusi personu grupa — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas