Daudzdzīvokļa nama iedzīvotāji: Ja mēs būtu aizgājuši gulēt, tad nekad vairs nepamostos

0 komentāri

Ap desmitiem vakarā kāda Grīva ielas piektā nama iedzīvotāji jau taisījās iet gulēt, kad sajuta kodīgu dūmu smaku. Ceturtā stāva iedzīvotājs Ivans un viņa sieva nodomājuši, ka gruzs televizors un sākuši meklēt vainu, taču izrādījusies, ka aizdegusies nepieskatīta svecīte.

“Ja mēs jau būtu aizgājuši gulēt, tad vispār nebūtu piecēlušies. Sāka smirdēt pēc dūmiem. Es izslēdzu televizoru, jo domāju, ka tīklā radies īssavienojums – pats esmu elektriķis. Paskatījos, taču viss bija normāli. Atvēru durvis, un tad man virsū gāzās dūmi. Es sapratu – ka lejā kaut kas deg,” stāsta Ivans.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tad Ivans esot saucis palīgā glābējus, kas no ugunsgrēka paglābuši arī pašu tā vaininieci. Kundze bija atstājusi bez uzraudzības iedegtu svecīti.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas