Darba devējs piekauj un aplaupa darbinieku

0 komentāri

Kāds vīrietis policijā sūdzējies par gadījumu, kad viņš par padarīto darbu ne vien nav saņēmis algu, bet arī ticis piekauts un aplaupīts, ziņo raidījums “Degpunktā”.

Jauns vīrietis, meklējot darbu, esot iepazinies ar kādu kungu, kurš viņam lūdzis izdarīt kādu darbiņu. Pēc tam, kad uzdotais paveikts, darba ņēmējs esot devies pie kunga un prasījis samaksu, taču to nav saņēmis. Trakākais šajā situācijā ir nevis darba devēja nekaunība, bet fakts, ka šis kungs, kuram tikšanās laikā bijis līdzi kāds paziņa, esot darba ņēmēju pēc tam arī piekāvis un aplaupījis. Cietušais sūdzējies policijā, kas saistībā ar šo lietu uzsāka kriminālprocesu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policijas darbinieki pārbaudīja informāciju un aizturēja divus vīriešus. Izrādījās, ka abi aizturētie ir jau agrāk tiesāti par dažādiem noziedzīgiem nodarījumiem, tostarp par laupīšanām.

Plašāk par šo tematu – raidījuma ””Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas